Ikonka podróżna

Medaliki, krzyżyki, biżuteria itp.
katia
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2011, 17:03
Lokalizacja: ostpreussen

Ikonka podróżna

Post autor: katia »

Tak oto znajdka trafiła się na strażnicy granicznej może ktoś wie jak wylądała cała - drzwiczki znalazłem ok kilkunastu m od reszty, drugich bezskutecznie szukałem, ale jeszcze szansa jest jak kiedyś, ktoś zaora to pole- jacy to święci i co tam napisane chciałbym wiedzieć, fotki takiego okazu, ani żadnej otwieranej nie widziałem.Wymiary ok 5x5 cm
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Frozzer
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Ikonka podróżna

Post autor: Frozzer »

drzwiczki źle włożyłeś - to lewe drzwi, a nie prawe. :)
Morgan
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2011, 18:34
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ikonka podróżna

Post autor: Morgan »

Na 12 stronie z18 lipca 2008 spajder.Hanzo dodał link Napoleon . Zobacz, tam jest w całości, albo bardzo podobne
katia
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2011, 17:03
Lokalizacja: ostpreussen

Re: Ikonka podróżna

Post autor: katia »

Fakt- podobna, ale moja jest podgięta i te drzwiczki musiały być w ten sposób wsadzone, bo są identycznie podgięte jak reszta.Po złożeniu ładnie pasują.
kraf
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2007, 13:44
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ikonka podróżna

Post autor: kraf »

katia pisze:Fakt- podobna, ale moja jest podgięta i te drzwiczki musiały być w ten sposób wsadzone, bo są identycznie podgięte jak reszta.Po złożeniu ładnie pasują.
Ale to nie zmienia faktu, że włożone są nie z tej strony ;)

pozdrawiam
kraf
ODPOWIEDZ