Projekt ustawy
Projekt ustawy
http://e-prawnik.pl/wiadomosci/projekty ... lezne.html#" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Projekt ustawy
http://zwykrywaczem.archeolog.pl/index. ... lodziejom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Projekt ustawy
Światło w tunelu. Póki co nic więcej powiedzieć się nie da. Na hura optymizm zdecydowanie zbyt wcześnie. Ale fajnie, że przynajmniej coś zaczyna drgać w temacie.szaszka69 pisze:http://zwykrywaczem.archeolog.pl/index. ... lodziejom/
Re: Projekt ustawy
Ten bubel legislacyjny nie jest niestety żadnym światełkiem w tunelu, a kolejną bezsensowną i nieprzemyślaną regulacją, która ma na celu jedynie zagmatwanie rzeczywistości. Zapisy tej ustawy są tak niejasne i nieprecyzyjne, że jej stosowanie znów będzie zależało od interpretacji urzędasów.
Projekt ten został generalnie rozjechany przez poszukiwaczy podczas dyskusji na innych forach.
Projekt ten został generalnie rozjechany przez poszukiwaczy podczas dyskusji na innych forach.
- piećka1977
- Posty: 927
- Rejestracja: 28 cze 2012, 10:08
- Lokalizacja: morąg
- Lokalizacja: Mohrungen
Re: Projekt ustawy
Dokładnie masło maślane. Kto i na jakiej podstawie określi wartość danego przedmiotu ( rzeczoznawca- czyżby trzeba było w każdym starostwie stworzyć nowy etat i stanowisko pracy , a może każdy starosta będzie odpowiednio przeszkalany
).

Nic dodać nic ująć.Projekt ten został generalnie rozjechany przez poszukiwaczy podczas dyskusji na innych forach.
Re: Projekt ustawy
A takie nasze forum?. Wystawisz cos co uda sie wyszarpać z ziemi, i mozna spodziewać się gosci jezeli cos wyda im sie drozsze niz 50 pln, licho nie śpi.
- piećka1977
- Posty: 927
- Rejestracja: 28 cze 2012, 10:08
- Lokalizacja: morąg
- Lokalizacja: Mohrungen
Re: Projekt ustawy
Trzeba każdą znaleziona oponę w lesie zanieść do starostwa. Używaka po około 80 pln, niech biorą na skład i szukają własciciela. A u siebie człowiek nie ma gdzie trzymać tego fanta aby czekał na własciciela. W taki oto sposób mozna posprzatać nasze lasy. 

Re: Projekt ustawy
I wydawać pieniądze podatników na bzdurne działania urzędników, bo przecież skoro muszą, to muszą...