Mecz

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
markis
Posty: 900
Rejestracja: 04 lis 2008, 16:26
Lokalizacja: Ostróda-Culmerland

Mecz

Post autor: markis »

Och! Och! Och! O Jezu Och! Och! Och! O Jezu!...
Tak moja Gocha dopinguje naszych piłkarzy a sąsiadki
następnego dnia będą patrzyć na mnie z pożądaniem....
A ja cóż.....NIC
Pozdrawiam fanów piłki nożnej...
Awatar użytkownika
GILGIN
Posty: 1705
Rejestracja: 12 wrz 2007, 16:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Mecz

Post autor: GILGIN »

Zagorzali kibice są wśród nas :P A swoją drogą wczorajszy mecz był niczego sobie. Sił starczyło do końca meczu i piłka jakoś nóg się trzymała, szkoda tylko że nie było kropki nad i. Przed Nawałką sporo pracy, ale jestem dobrej myli i trzymam kciuki. Dość śpiewania :nic się nie stało!
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1380
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Mecz

Post autor: Tworas »

A ja obejrzałem mecz naszej młodzieży z Grekami i po raz kolejny się nie zawiodłem, 3:1 po ładnym dla oka meczu. Widać, że trener ma na młodych pomysł. I co najważniejsze - są blisko awansu na ME 2015 r. Naszej pierwszej reprezentacji nie oglądałem, bo nie chciałem sobie psuć humoru :axe:
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Mecz

Post autor: srebrny_lis »

Szkoda, Kamil, że książki "NapoleonV" wychodzą spóźnione w stosunku do Twoich tematów zaliczeniowych. Np. dopiero od 27 listopada będzie rozsyłana świetna pozycja Georgesa Lechartiera "Służby tyłowe Wielkiej Armii w kampanii 1806-1807 roku"; razem 408 stron.
ODPOWIEDZ