Nowi członkowie

Sprawy ogólne Stowarzyszenia

Moderator: GILGIN

Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Nowi członkowie

Post autor: olsztyniak »

Osoby chętne proszone są o kontakt na PW lub GG :D
mecnas
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: mecnas »

Chętne ?do czego?masz jakieś laski? :D
jatech
Posty: 96
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:16
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jatech »

Mecnas - tobie tylko dupy w głowie.

... chętne do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia ...
jatech
Posty: 96
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:16
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jatech »

Doczytałem się, że zostali usunięci niektórzy członkowie stowarzyszenia z tytułu niepłacenia składek - §28 pkt. 7.
W związku z tym prosiłbym o podanie wielkości składek miesięcznych, bo w statucie nie ma o tym ani słowa. Jeżeli chcecie kogoś zachęcić do wstąpienia w wasze szeregi to warto taką informację podać, żeby nie było niedomówień.
Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: olsztyniak »

Składka miesięczna nie jest podana w statucie bo jest zmienna (ustala ją zarząd) - od 01.2008 obowiązuje 10pln. miesięcznie. :D
Awatar użytkownika
panzer24
Posty: 775
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:40
Lokalizacja: Sercem z Warmii
Kontakt:

Post autor: panzer24 »

Uuuuuu to promocja 8)
mecnas
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: mecnas »

A co w zamian,za przystapienie jako członek?moze gdyby zarząd pomyślał o grupowym zezwoleniu na kilka miejsc dla członków,to myslę że chętnych do wstąpienia by nie brakowało,a tak to co?po co płacic?za co?Pomyślcie o tym panowie,zezwolenie to przyszłość,bez tego cienko to widzę,ostatni wasz wspólny wypad był tak jak na dłoni,nawet zdjęcie z satelity,gdyby ktos podkablował i zrobił [obławę] to cienko was widzę.Jeżeli jako stowarzyszenie będziecie sie starać o pozwolenia grupowe[a nie ma z tym problemu] to bardzo chętnie i ja do was przystąpie i wiele innych osób,tak myślę :)
Awatar użytkownika
Andrew
Posty: 1024
Rejestracja: 10 lip 2007, 23:13
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

Post autor: Andrew »

Nie pytaj, co ci może dać stowarzyszenie. Zapytaj siebie, co ty możesz dać dla stowarzyszenia

J.Kennedy

:)
mecnas
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: mecnas »

Mogę dać kilka porad i życzyc szczęścia,głowy nie dam :D
Awatar użytkownika
panzer24
Posty: 775
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:40
Lokalizacja: Sercem z Warmii
Kontakt:

Post autor: panzer24 »

mecnas po części masz rację ale pamiętaj, że stowarzyszenie to nie tylko kopanie i eksploracja no i nie wszyscy zajmują się chodzeniem z wykrywką...
marti

Post autor: marti »

mecnas pisze:Mogę dać kilka porad i życzyc szczęścia,głowy nie dam :D
chodziłes juz na legela? podziel sie wskazówkami jak to uczyniłeś.

Nawiasem mówiąc tez mam trochę pretensji do zarządu, bo w poczatkowych ustaleniach miały być chociaż próby uzyskania zezwolenia, jakotakich chyba narazie nie było. Rozumiem brak czasu , praca, płaczące dzieci, zepsuty sdamochód , no ale .....jakieś zebranie i delegacje trzeba kopsnąć do WKZ.
mecnas
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: mecnas »

Owsem chodziłem,to długi temat,można to porównać do wędkowania na łowisku specjalnym,gdzie ma sie zezwolenie-jeżeli ktos wędkuje,swoboda-psychiczna,no i fanty można zachować legalnie[nie mozna tylko handlować]wiem że nie wszyscy chodzą z wykrywaczem,ale ci którzy nie chodzą nie muszą przystępowac do stowarzyszenia,bez tego mogą pisać na forum-przecież za to się nie płaci,takie zezwolenie to nie problem,jeżeli ktoś chce podyskutować lub dowiedzieć się o drobiazgi to odsyłam wszystkich zainteresowanych do-Jatecha on powie wam wszystko w drobnych szczegółach-współpracujemy razem od pewnego czasu-na legala
mecnas
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: mecnas »

Marti-ja też jestem dużym chłopcem,mam rodzinę,obowiązki i dziecko,pracę na cztery zmiany-ale autko sprawne, :D zezwolenie dostaje się na początek na trzy miechy,a potem przedłuża sie do bólu np. na rok,w tym czasie na jedno zezwolenie może jechać np.20 osób za 70 zł-bo tyle kosztuje bez względu na ilość osób,czasem tez bym pojechał.Od wiosny zamiast na dwie lub trzy osoby,można wziąć na stowarzyszenie i są oszczędności,to sie opłaci,tymbardziej,że kary za chodzenia bez zezwolenia naprawdę przemawiają-do rozsądku
Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: olsztyniak »

Marti ? o ile pamiętam jesteś też członkiem zarządu.
A zebranie w styczniu.
Awatar użytkownika
panzer24
Posty: 775
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:40
Lokalizacja: Sercem z Warmii
Kontakt:

Post autor: panzer24 »

Mnie osobiście mecnas przekonał :o jak jest możliwość na stowarzyszenie to każdy robi sobie ksero papierka bierze legite do ręki i śmiga po terenie z uśmiechem na twarzy
ODPOWIEDZ