Błąd na forum

Propozycje nowych działów, problemy techniczne, itp
jatech
Posty: 96
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:16
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jatech »

No i jeszcze jedno - te posty które zostały wysłane z błędem nie są zliczane. Nie chodzi mi o to, że nie zostały mi dopisane, tylko po prostu to zauważyłem.
jatech
Posty: 96
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:16
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jatech »

Teraz wogóle mój post się nie pojawił - ten sam błąd, a poprzednie posty nie są zliczane i nie chodzi mi o to, że akurat mnie nie zostały dopisane tylko to po prostu zauważyłem.
jatech
Posty: 96
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:16
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jatech »

Teraz wogóle mój post się nie pojawił - ten sam błąd, a poprzednie posty nie są zliczane i nie chodzi mi o to, że akurat mnie nie zostały dopisane tylko to po prostu zauważyłem.

Może pójdzie to dwa razy, ja nie widzę już dodawanych postów ale są widoczne w podglądzie przy wpisywaniu odpowiedzi :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hanzo
Posty: 898
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:54
Lokalizacja: O.

Post autor: Hanzo »

W tej chwili normalne korzystanie z forum jest niemożliwe. Przy logowaniu, pisaniu wiadomości ciągle błędy. :twisted:
Awatar użytkownika
M.D-75
Posty: 196
Rejestracja: 10 lip 2007, 20:06
Lokalizacja: Frankfurt am Main

Post autor: M.D-75 »

Tworas masz robotę :D znikneły przynajmniej dwa tematy:Dzika o branzolecie i Kojaka pytanie o wykrywkę. Z tym pierwszym mam coś wspólnego :oops: , wykasowałem swój post, a znikną cały temat, sorki :oops:
Pozdro
marti

Post autor: marti »

znowu ten sam bład, nie widać nowych postów a ich ilość jest fauszywa.
Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: olsztyniak »

M.D-75 pisze:Tworas masz robotę :D znikneły przynajmniej dwa tematy:Dzika o branzolecie i Kojaka pytanie o wykrywkę. Z tym pierwszym mam coś wspólnego :oops: , wykasowałem swój post, a znikną cały temat, sorki :oops:
Pozdro
????? tematy przecierz są nadal widoczne
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

bład z wysyłaniem postow powinien byc juz naprawiony, nie wiem czemu ale coraz czesciej psuja sie tabele w ktorych sa dane forum :(
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: duch »

Ale to już chyba raczej wina serwera:

SQL Error : 5 Out of memory (Needed 518184 bytes)
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

tak , co jakis czas sie pojawia, ale na to nie ma juz rady, przeciazany jest serwer
ODPOWIEDZ