Spotkanie I-szego stopnia

Sprawy ogólne Stowarzyszenia

Moderator: GILGIN

Awatar użytkownika
PRUSAK50
Posty: 92
Rejestracja: 10 paź 2007, 17:44
Lokalizacja: Olsztyn

Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: PRUSAK50 »

Ostatni piątek - popołudnie okolice Gryżlin spotkanie ze SL z Nadl. Jagiełek. Rozmowa trwała ok. godziny. Było miło.
Awatar użytkownika
warwick
Posty: 1571
Rejestracja: 10 lip 2007, 21:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: warwick »

no to miałeś trochę szczęścia, że nie trafiłeś na straż z Nowych Ramuk - Pan Chrostowski ponoć nie ma litości :)
W związku z okresem lęgowym jakiegoś ptactwa na terenie nadleśnictwa Nowe Ramuki nie można wjeżdżać i (podobno) wchodzić do lasu do ok połowy lipca - od połowy lipca do początku sierpnia można a potem od sierpnia aż do października znowu nie można (chyba się wychowuje to co się ew. urodzi)

pozdr.warwick
Awatar użytkownika
leszek_smialy
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2009, 18:33
Lokalizacja: Kurpie Zielone - Warmia
Kontakt:

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: leszek_smialy »

Nie takie straszne SL jak je malują :zebek:
jurecki
Posty: 58
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:26
Lokalizacja: KURPIE/ Olsztyn

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: jurecki »

a ja jakieś dwa miesiące temu spotkałem pana Nadleśniczego z Nidzicy i wrażenie bardzo pozytywne :D
jurecki
Posty: 58
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:26
Lokalizacja: KURPIE/ Olsztyn

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: jurecki »

i generalnie ...jak do tej pory :D mam dobre doświadczenia ze Służbami leśnymi z Nidzicy,Wielbarka czy Jedwabna...i niech tak zostanie :D
fckgw
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2013, 18:32
Lokalizacja: Ol

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: fckgw »

Też ma swoje pierwsze spotkanie z SL za sobą, skończyło się tym, że panowie poinformowali mnie ze dalej i tak nie pojadę bo saperzy w lesie coś rozbrajali:) Co prawda byłem samochodem w lesie, ale na drodze publicznej. Skręciłem w inna drogę, pochodziłem troche po lesie z miernym skutkiem, a w tle słychać było wielkie buuuum ;)
Awatar użytkownika
luki_nni
Posty: 236
Rejestracja: 14 maja 2009, 10:43
Lokalizacja: Jablonken (Seehag)

Re: Spotkanie I-szego stopnia

Post autor: luki_nni »

jurecki pisze:a ja jakieś dwa miesiące temu spotkałem pana Nadleśniczego z Nidzicy i wrażenie bardzo pozytywne :D
którym głównym czy zastepcą
ODPOWIEDZ