Augustów co zwiedzić gdzie pokopać?

Omawianie wspólnych wypraw

Moderator: korvettenkapitan

Awatar użytkownika
majsterPK-3
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2015, 18:48
Lokalizacja: Żuławy

Augustów co zwiedzić gdzie pokopać?

Post autor: majsterPK-3 »

Witam wszystkich serdecznie, tak jak w temacie szukam godnych polecenia atrakcji do zwiedzenia w trakcie wypoczynku na ośrodku nad jeziorem Necko, gdzie zabrać dzieciaki? jak wygląda wędkowanie na wymienionym jeziorze, gdzie warto w jego okolicy wyskoczyć z wykrywką na kilka godzin pokopać, wiem że forum to nie ten region ale może ktoś podpowie cos ciekawego, z góry dziękuję za wskazówki, pozdrawiam
Emilo
Posty: 52
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Augustów co zwiedzić gdzie pokopać?

Post autor: Emilo »

W Augustowie z fantami ciężko, w okolicy Necka jak dla mnie wychodziły same łuski, tak samo nad jeziorem Sajno. No ale warto próbować, nic nigdy nie wiadomo. A co do zwiedzania to zabytków w tym mieście zbytnio nie ma. Większość atrakcji związana jest z wodą. Ewentualnie organizowane są wycieczki do Wilna lub jeżeli jesteś zmotoryzowany to można jechać do klasztoru nad Wigrami lub zobaczyć wiadukty kolejowe w Stańczykach. W samym Augustowie polecić mogę wyciąg nart wodnych, rejsy katamaranem lub spacery bulwarami brzegiem Necka, rzeki Netty, kanału Augustowskiego i kanału Bystrego.
Awatar użytkownika
majsterPK-3
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2015, 18:48
Lokalizacja: Żuławy

Re: Augustów co zwiedzić gdzie pokopać?

Post autor: majsterPK-3 »

Dziękuje bardzo :pijak: za wskazówki Emilo, czekam na więcej podpowiedzi, jako ze to wypoczynek rodzinny nie będzie zbyt wiele czasu na hobby ale na pewno spróbuję się wyrwać na chwilę :he:
ODPOWIEDZ