Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Omawianie wspólnych wypraw

Moderator: korvettenkapitan

duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: duch »

Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy w pracach porządkowych na dawnym cmentarzu ewangelickim w pobliżu miejscowości Labuszewo koło Biskupca. Akcja odbędzie się w sobotę 24.10.2015 od godziny 10.00. Wolontariuszy proszę o zabranie wszelakich narzędzi ogrodniczych ręcznych lub mechanicznych. Jadąc od strony Biskupca trzeba skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu za tablicą z nazwą miejscowości, doga na początku będzie asfaltowa, potem stanie się gruntową. Trzeba przejechać około kilometra, cmentarz jest z lewej strony przy drodze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
kermik
Posty: 405
Rejestracja: 04 lut 2008, 07:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: kermik »

Sorki, że w tym wątku ale bardziej poczytny będzie.
Wizytowałem naszą drugą inicjatywę w Tracku i nie ma tam nic specjalnego do roboty dla nas. Cmentarz jest posprzątany - zgłosiłem zwisającą ułamana gałąź i to tyle na ten rok (po ogrodzeniu nie ma już najmniejszego śladu) pozostaje zapalenie świeczki 1.XI
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: duch »

Zrobiliśmy na Tracku kawał dobrej roboty, więc teraz wystarczy, że ktoś tam wpadnie raz w roku z kosiarką i grabiami. Fajnie, że obiekt znalazł w końcu swojego opiekuna. Dobrze też, że zaglądasz tam czasem i interweniujesz, gdy coś wymaga poważniejszych prac.
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: duch »

W sobotę 22.10.2016 o godz.10 planujemy dalsze prace na cmentarzu w Labuszewie. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy.
Awatar użytkownika
zdzich
Posty: 193
Rejestracja: 27 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: zdzich »

Witam .Zaproszenie przyjęte .
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: duch »

Akcja odwołana z powodu ciągłych opadów deszczu i braku perspektyw na poprawę pogody. Jeśli aura pozwoli, wrócimy do tematu w listopadzie.
sylweczek20
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2016, 19:12
Lokalizacja: Labuszewo

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: sylweczek20 »

Dziś dnia 29.10.2016.Cmentarz został uprzątnięty.Pozdrawiamy.
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Porządkowanie cmentarza w Labuszewie

Post autor: duch »

Serdecznie dziękuję :) Przyznam się, że nie liczyłem no to, że ktoś spoza skromnej stałej ekipy odpowie na zaproszenie. Mam nadzieję, że spotkamy się w Labuszewie przy następnej okazji.
ODPOWIEDZ