Musztra sezon zimowy

Szkolenie rekruta i wojenna praktyka

Moderator: Manufaktura Dzika

Awatar użytkownika
Manufaktura Dzika
Posty: 5327
Rejestracja: 19 lip 2007, 17:27
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Lokalizacja: kuźnia Heilsberg
Kontakt:

Musztra sezon zimowy

Post autor: Manufaktura Dzika »

Proszę o propozycje terminu z musztrą , bo znów zima zastanie skostniałe szeregi. Może być w tygodniu popołudniową porą. Proszę o poważne potraktowanie i późniejszą frekwencje
Awatar użytkownika
Adek
Posty: 507
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:44
Lokalizacja: Heilsberg

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: Adek »

spoko mogę po za 15 i 16 - X pracuje w tedy ( no chyba że jakieś niespodzianki ale wole nie )
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: srebrny_lis »

Popołudnia u mnie zazwyczaj do dyspozycji. Tylko może za wiele wątków naraz. Lepiej nie zagęszczać a bardziej systematycznie rozkładać. Goń myśli fajna, ale wtedy większość się pogubi.
Czyli: lepiej ułożyć zarys kalendarza na spotkaniu w realu (tj. na najbliższej imprezie) a potem doprecyzować.
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: srebrny_lis »

W weekendy mam do Nowego Roku zajęte tylko przedpołudnia 20 listopada i 4 grudnia. Reszta pasuje.
Awatar użytkownika
Manufaktura Dzika
Posty: 5327
Rejestracja: 19 lip 2007, 17:27
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Lokalizacja: kuźnia Heilsberg
Kontakt:

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: Manufaktura Dzika »

spokojnie po 15 -tym tak żebymieć podkłądkę przed Galinami
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: srebrny_lis »

No, nożki rozruchać... Moje weekendy swabodny, także gatow.
srebrny_lis
Posty: 7191
Rejestracja: 19 gru 2007, 14:29
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Musztra sezon zimowy

Post autor: srebrny_lis »

Uniwersalny cytat z Clausewitza na dziś, jutro etc.:
„Jeśli wojsko w najbardziej niszczącym ogniu utrzymuje zwykły porządek, jeśli nie da się opanować urojonym obawom, a w razie istotnego niebezpieczeństwa broni każdej piędzi zajętego terenu, jeśli dumne ze wspomnienia własnych zwycięstw nawet podczas klęski i zniszczenia nie traci zdolności do posłuszeństwa ani też poważania i zaufania do swych dowódców, jeśli jego siły fizyczne wzmocniły się w ćwiczeniach, w niedostatku i wysiłkach, jak muskuły atlety, jeśli wysiłki te uważa za środek wiodący do zwycięstwa, a nie za przekleństwo związane z jego sztandarami, jeśli wreszcie pamięć jego o wszystkich tych obowiązkach i cnotach streszcza się w krótkim katechizmie, w jednym tylko pojęciu – pojęciu honoru broni – takie wojsko jest rzeczywiście przejęte duchem wojennym”.
ODPOWIEDZ