Jonkowo 2016

Wyprawy WPM

Moderator: Manufaktura Dzika

Awatar użytkownika
Grouchy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2008, 08:20
Lokalizacja: Jonkowo
Kontakt:

Jonkowo 2016

Post autor: Grouchy »

Czołem!

Na wstępie chciałbym poinformować, że w tym roku zmieniliśmy charakter jonkowskiej NAPOLEONIADY, która według nowych założeń stanie się przekrojowym piknikiem historycznym. Oczywiście w imprezie nie zabraknie akcentów napoleońskich, w tym samej inscenizacji.
W tej chwili trwają ustalenia odnośnie szczegółów, a jednym z problemów, jak się okazało, jest termin samej imprezy. Wstępnie został on ustalony na 14 maja 2016 r., jednakże ostatnimi czasy w pojawiły się informacje o organizacji w wielu miastach “Nocy Muzeów”. Nie ukrywam, że w pewien sposób może to kolidować z naszym wydarzeniem (brak odpowiedniej frekwencji), a zależy nam na jak największej liczbie uczestników, zważywszy na fakt, iż jonkowską imprezą żywo zainteresowana jest stacja Canal+ Discovery, która chce zrealizować zdjęcia do programu pt. “Powrót do przeszłości”.
Wobec powyższego zwracam się z pytaniem o chęć Waszego uczestnictwa w jonkowskiej imprezie w dniach 13-15 maja 2016 r. Alternatywny termin (lecz mniej odpowiedni dla nas ze względów organizacyjnych i zbyt przyległy do Heilsbergu) przypadałby w weekend 27-29 maja.

Warunki tegorocznej imprezy są następujące:
- bitwa limitowana na 120 osób, w strojach z lat 1804-1812.
- miejsce na biwak, słoma, drewno na opał, puder;
- żołd 100 zł od osoby brutto (w przypadku wystawienia rachunku przez stowarzyszenie – 100 na rękę/os.),
- armata duża (pow. 100 kg.) – 150 zł brutto (stowarzyszenia – jw. – 150 netto),
- armata/moździerz (pow. 50 kg do 100kg) – 100 zł brutto (stowarzyszenia – jw. – 100 netto),
- armata/moździerz (do 50 kg) – 50 zł brutto (stowarzyszenia – jw. – 50 netto).


Proszę o odpowiedź, który termin będzie dla Was korzystniejszy. Na potencjalne propozycje czekam do najbliższego poniedziałku, tj. 14 marca 2016 r.
Póki co, nie przyjmuję zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie http://www.1807jonkowo.pl" onclick="window.open(this.href);return false; po 15 marca.

Pozdrawiam - Rafał vel Grouchy
Awatar użytkownika
olsztyniak
Posty: 2812
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jonkowo 2016

Post autor: olsztyniak »

14 maja mam "Noc Muzeów" więc ja na pewno odpadam.
ODPOWIEDZ