Dobry sprzęt

Nasze wykrywacze i inny sprzęt potrzebny do eksploracji

Moderator: Don Joker

Awatar użytkownika
Soviet
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:10
Lokalizacja: Olsztyn
Lokalizacja: Olsztyn

Dobry sprzęt

Post autor: Soviet »

Cześć,
Koledzy, koleżanki jaki sprzęt na początek polecacie?
Cedzik
Posty: 100
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:51
Lokalizacja: Olsztyn
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry sprzęt

Post autor: Cedzik »

Cześć Sowiet moim skromnym zdaniem na początek przygody z poszukiwaniem powinieneś sobie sprawić wykrywke gareta 150 lub 250 latwy w obsłudze w miarę tani praktycznie bezawaryjny jak się obchodzi w rozsądny sposób . Przede wszystkim jak Tobie się znudzi eksploracja lub wykrywka łatwo ja sprzedać za podobny szmal co się zakupiło pozdrawiam Cedzik :kon: :kon: :kon:
Awatar użytkownika
Soviet
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:10
Lokalizacja: Olsztyn
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dobry sprzęt

Post autor: Soviet »

A warto szukać używanych czy tylko nowe ?
Cedzik
Posty: 100
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:51
Lokalizacja: Olsztyn
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry sprzęt

Post autor: Cedzik »

Siemanko miałem i używane i nowy wiadomo nowy sprzęt kupisz na gwarancji i z gadżetami po kilku sezonach odsprzedałem dyzo ne tracąc . Ale to tylko moja opinia wstrzymaj się kilka dni poczytaj na forum możne Tobie ktoś coś zaoferuje ciekawego za rozsądną kasiute
pozdrawiam Cedzik :kon: :kon: :kon:
Awatar użytkownika
Soviet
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:10
Lokalizacja: Olsztyn
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dobry sprzęt

Post autor: Soviet »

Dzięki za informacje, może będzie jakiś wypad w okolicy Olsztyna to się wybiorę z kimś i pokaże mi swój sprzęt. Wtedy będę miał porównanie.
Awatar użytkownika
pulkownikL
Posty: 1350
Rejestracja: 07 sty 2011, 12:49
Lokalizacja: morag
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen

Re: Dobry sprzęt

Post autor: pulkownikL »

Walisz kolego na razie jak kulą w płot,przyjdzie kolega z Ace kupisz Ace,z innym kupisz inny,pominę znajomość sprzętu przez operatora :/ ,zacznijmy nie od tyłka strony a od podstawowych pytań:1 kasa,ile chcesz max przeznaczyć,kolorek czy militarka,może uniwersalny,jesteś osłuchowcem czy może bez telewizorka ani rusz?,poziom skomplikowania czy to nie jest bariera,to tak z grubsza ;)
Awatar użytkownika
adiketrzyn
Posty: 227
Rejestracja: 14 cze 2013, 21:58
Lokalizacja: Kętrzyn
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Dobry sprzęt

Post autor: adiketrzyn »

pulkownikL pisze:Walisz kolego na razie jak kulą w płot,przyjdzie kolega z Ace kupisz Ace,z innym kupisz inny,pominę znajomość sprzętu przez operatora :/ ,zacznijmy nie od tyłka strony a od podstawowych pytań:1 kasa,ile chcesz max przeznaczyć,kolorek czy militarka,może uniwersalny,jesteś osłuchowcem czy może bez telewizorka ani rusz?,poziom skomplikowania czy to nie jest bariera,to tak z grubsza ;)
W pełni zgodzę z się z przedmówcą, do czasu kiedy nie określisz ram finansowych i oczekiwań względem fantów nikt z obecnego forum nie trafi w Twój gust. Powiem tak na Twoim miejscu postawiłbym na Ace 250 ale poszukał używki z 2 cewkami. Sprzęcik na drobnice ( monety, guziki, precjoza jubilerskie, odznaczenia itp) czuły jak mało który z dostępnych na rynku. Jeśli masz zamiar kupować nowy to polecam tylko Ace 300i poprawiona już wersja Ace 250. Nie miałem okazji testować żadnego z tych nowych ale po filmach dostępnych na YouTube widać że sobie radzą. Sam biegam z Euro Ace i jestem w pełni z tego zadowolony. :roll:
ODPOWIEDZ