Strona

Propozycje nowych działów, problemy techniczne, itp
asdic321
Posty: 1696
Rejestracja: 26 mar 2008, 13:35
Lokalizacja: Prusy Królewskie

Post autor: asdic321 »

Wiem ze robie sie pomalu upierdliwy z postami w tym dziale ale tym razem mam problem z... herbata! :D
Otoz w trakcie pisania dluzszego postu poszedlem zaparzyc sobie czaju (nie dluzej niz 5 min.!) i po powrocie usiadlem znow do klawiatury. Niby wszystko bylo normalnie ale kiedy dokonczylem stukanie i nacisnalem "podglad", serwer kazal mi sie zalogowac ponownie. Nie musze dodawac ze caly tekst poszedl przy tej okazji w p... (przestrzen kosmiczna znaczy :D )! Jak to jest z tym wylogowywaniem? Bo czasem zapomne tego zrobic samemu i wracajac np. po polowie dnia wciaz jestem "on line" a czasami chwila bezczynnosci i pisanie a piat' od nowa :szok: Mamy na to jakas regule albo "sposoba"? :D
Awatar użytkownika
kermik
Posty: 405
Rejestracja: 04 lut 2008, 07:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kermik »

Wystarczy w takiej sytuacji po ponownym zalogowani nacisnąć dwa razy przycisk- strzałkę cofnij w przeglądarce bo ona pamięta to c obyło napisane. ;)
asdic321
Posty: 1696
Rejestracja: 26 mar 2008, 13:35
Lokalizacja: Prusy Królewskie

Post autor: asdic321 »

Rzecz w tym, ze nie wystarczy :D Przegladarka pamieta miejsce (bo wyswietla adres strony) ale serwer najwyrazniej "gubi" to co bylo pisane...

P.S. Jest jeszcze lepiej - Twojego dzisiejszego postu nie widze naprzyklad przez "zobacz od ostatniej wizyty" a mojego z nocy nie ma wcale! Moge go co prawda obejrzec w zakladce "swoje" ale na stronie nie wystepuje!?
duch
Posty: 1359
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:33
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: duch »

Też mam ten problem, dłuższe posty przed wysłaniem kopiuję do pamięci, lub piszę w notatniku, a potem wklejam na forum.
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

asdic321 pisze:Wiem ze robie sie pomalu upierdliwy z postami w tym dziale ale tym razem mam problem z... herbata! :D
Otoz w trakcie pisania dluzszego postu poszedlem zaparzyc sobie czaju (nie dluzej niz 5 min.!) i po powrocie usiadlem znow do klawiatury. Niby wszystko bylo normalnie ale kiedy dokonczylem stukanie i nacisnalem "podglad", serwer kazal mi sie zalogowac ponownie. Nie musze dodawac ze caly tekst poszedl przy tej okazji w p... (przestrzen kosmiczna znaczy :D )! Jak to jest z tym wylogowywaniem? Bo czasem zapomne tego zrobic samemu i wracajac np. po polowie dnia wciaz jestem "on line" a czasami chwila bezczynnosci i pisanie a piat' od nowa :szok: Mamy na to jakas regule albo "sposoba"? :D
chyba chodzi o zabezpieczenie, że 5 minut nic nie robi sie na forum (przegladanie tematów itp) to automatycznie wylogowuje użytkownika.
Poszukam czy można ten czas przedłużyć lub wyłączyć go w ogóle.
Awatar użytkownika
kermik
Posty: 405
Rejestracja: 04 lut 2008, 07:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kermik »

No to sorki mój firefox zawsze pamięta co było pisane jak cofne ale pisanie w notatniku to tez sposób. tworas jak znajdzeisz to rzeczywiście przestaw na jakieś 10-15 minut
Awatar użytkownika
Hanzo
Posty: 898
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:54
Lokalizacja: O.

Post autor: Hanzo »

Mój Firefox też pamięta (do tego sprawdza pisownię ;) )- wystarczy kliknąć wstecz, dla wszystkiego przed wysłaniem kopiuję wiadomość do schowka.
asdic321
Posty: 1696
Rejestracja: 26 mar 2008, 13:35
Lokalizacja: Prusy Królewskie

Post autor: asdic321 »

No coz... skoro tak, to widac sam sie o to prosilem :D, bo wciaz uzywam IE :wstyd:
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

informacja od administratora serwera :

"Witam serdecznie
Informuję, że od godz. 20.50 dnia 05 XI do godz. 8.30 dnia 06 XI nastąpi przerwa techniczna w działaniu usług (konserwacja serwera). Za powstałe utrudnienia przepraszamy."

Czyli w środę wieczorem nie kląć przed monitorem :zebek:
Awatar użytkownika
zoz
Posty: 1653
Rejestracja: 17 lis 2007, 19:05
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: zoz »

Wiadomosc bardzo cenna... Juz to widze co by sie dzialo!
marti

Post autor: marti »

mam problem z załączaniem fotek wyswietla mi się taka wiadomość
Błąd wysyłania załącznika (nie można skopiować do określonego katalogu: ./files/clip_image111_882.jpg, skontaktuj się z administratorem forum.

o co kaman?
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

drobna korekta i bedzie OK, tyle że narazie nie moge dostać się na serwer.
Adler7
Posty: 290
Rejestracja: 04 wrz 2008, 22:33
Lokalizacja: Kreis Goldap

Post autor: Adler7 »

Witam, ja również mam podobny problem jak marti - Błąd wysyłania załącznika (nie można skopiować do określonego katalogu: ./files/p1040250_761.jpg, skontaktuj się z administratorem forum.
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

teraz powinno działać
Awatar użytkownika
Tworas
Posty: 1351
Rejestracja: 06 lip 2007, 19:21
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tworas »

Forum ładnie się rozwija, lecz WMFP to nie tylko forum dyskusyjne. Myślę nad rozwinięciem Strony Głównej, może dodać by czat, na którym gawędzilibyśmy o ustalonej godzinie , np. 20, jak na innych stronach.

Jeżeli ktoś ma jakieś inne ciekawe propozycje co można by było dodać na Stronę Główną , proszę wpisywać. ;)
ODPOWIEDZ